Witamy na stronie firmy CoolMatic - Klimatyzacja Wrocław
Pompa Ciepła

Ogrzewanie przyjazne dla środowiska
Z pewnością należycie Państwo do ludzi, których cieszy przebywanie w wolnym od zanieczyszczeń środowisku i doceniacie pracę i wypoczynek w czystym otoczeniu. Poprzez wybór systemu grzewczego, który w znacznym stopniu zredukuje koszty ogrzewania Waszego domu, biura czy firmy, przyczyniacie się Państwo aktywnie do redukcji emisji dwutlenku węgla powodującego efekt cieplarniany i inne ujemne skutki uboczne.

Ekonomiczne ogrzewanie
Dzięki użyciu nowoczesnej technologii pompy ciepła, dwie trzecie ogrzewania pochodzi z nagromadzonej energii słonecznej, która jak wiadomo jest darmowa. Za pozostałą jedną trzecią trzeba zapłacić - jest to elektryczność wymagana do pracy pompy ciepła. Nasze urządzenia (rekuperatory) są przyjazne dla środowiska, a co najważniejsze gwarantują skuteczny odzysk ciepła. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, stosujemy materiały wyłącznie renomowanych firm. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych systemów. Dzięki naszemu doświadczeniu i stale podnoszonym kwalifikacjom naszej załogi, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Jak to działa ?
W czasie najgorętszych miesięcy w roku gromadzone są w skorupie ziemskiej znaczne ilości ciepła. Nasz system kumuluje energię, poprzez kolektor gruntowy.Pompy ciepła z bezpośrednim odparowaniem czynnika roboczego w ziemi, nie wymagają elementów pośrednich jak wymienniki czy pompy obiegowe dolnego i górnego źródła. Transfer ciepła z ziemi następuje bezpośrednio do układu grzewczego. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu kolektora gruntowego, do zainstalowania pompy ciepła o mocy 5KW potrzebna jest działka o pow 150m2.
Proste i skuteczne !!!C.D.N. >>>Copyright by CoolMatic www.coolmatic.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.